Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SYLVESTER'İN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sylvester
Mrh bennn bugün sabaha karsı rüyamda bizim karşı komşumuz Fatma teyzeyiiii işine giderkennn kapıya gireceği esnadaaa sıkıştığını veee kanlar içinde yere yıkıldığını gordummm aman allahımmm Fatma teyze ne kadar güzel olmuşşş ne kadar kendine gelmiş diyerek şaşırdım çünkü beyin kanası gecirmistiii ama yere yığılıp kanlar içinde kalıncaya o hastalığının izi hala anlaşiliyoduuu yüzündennn. Savlık ekipleri gelene kadar kaldı mudahele ettiler ama kurtulamadiii sanırımmm irkilerek uyandım veeeee akabindeee birrrr suruuu ölen insan gördüm Allahımmm inanamıyorum kadın ne tedavilerrr gorduu iyileştiği ir anda yine ölüm onu yakaladığı diyeee anlıyorummm rüyamdaysa. Böyle bir ruyayiiii ben niye gördümmm? Neye yorulur bu durum merak ettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, evinize ani haberler var ya da beklenmedik konuklar ağırlayacaksınız.. Bu rüya yakın çevrenizden birinin vefatını da simgeleyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA