Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜREKLİ GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kıvırcık
Yaklaşık 2 yıldır rüyamda bi çocukla sevgili olduğumu ve birbirimize kör kütük aşık oldugumuzu görüyorum ve bu kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum daha önce hiç karşılaşmadığım birisi. O kadar gerçekciydiki rüya ona sarıldığımda kokusunu hissettim ve rüyadan uyandıgımda hâla o kokuyu hatırlıyordum yardımcıı olurmusunuz ne anlama geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devamlı olarak görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Bu genç ile ileride bir aşk yaşayacaksınız diyemem. Ancak bu rüyanın haberci bir başka yönü var. Bizler yeterince derin uyku durumunda, bilincin alt katmanlarındaki, geçmiş yaşamlarımıza ait anılara ulaşabiliriz. Bu anılar genelde bizde ağır izler bırakan anılardır. Muhtemelen, geçmiş yaşamlarınızdan birinde, sizi çok etkileyen bir aşk yaşadınız. Bu aşk , belki de o yaşamınızda, ömrünüzün sonunu tayin etmiştir ya da o kişiye doyamadan ölmüşsünüzdür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA