Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜREKLİ GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA.

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen para almak
Rüyalarımda sık sık yolumu kaybediyorum yaşlı kadınlara sordum bana bir sokak ismi söyleyerek oradan git dediler. sokak adına hatırlayamadım bir taksiye bindim taksici bana bir deste para verdi yolumu bulmam için iki tanede ekmek verdi birbirine yapışık bende onay verdim ekmek. nerelisin dedim Çorumluyum dedi. '' benim sevdiğimde çorumlu '' şu an ayrıyız. Bu arada eski sevdiğim sürekli başka başka suretlerde bana görünüp para veriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Bu tip rüyalar sizin bilinçaltınızın ürünleridir. Sürekli yol kaybetmeniz hayatınızda odaklandığınız bir hedefin olmadığını haber verir. Herkesin yönlendirmesine uyuyorsunuz. Aslında çoğu kez başkaları sizin adınıza kara veriyor sanki. Bir de vaatlere çok inanan birisiniz. Sözlerini tutmuyor insanlar ama siz inanmaya devam ediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA