Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜREKLİ GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

21.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kadriye46
1,5 yıllık evliyim.ama ayda 1-2 kez rüyalarımda 10 yıl önceki eski sevgilimi görüyorum.onunla sohbet ediyoruz,dertleşiyoruz flörtöz bir şekilde.onun evine gitmişim nostaljik,çiçekli,huzurlu bir ev.mercimekli köfte yapmışım babasına ikram ediyorum.babası balkonda 1 tane yiyor.dört gözle ne yorum yapacağını bekliyorum acaba beğenecek mi diye.sadece anlayamadığım bir mimik yapıyor.sonra ben kahve cezvesi yıkıyorum.küçük bir masaya oturuyoruz annesi,babası,ben,o.ben işle ilgili sıkıntımı anlatıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar haberci olmazlar. Sizin aklınızın bir köşesinde eski sevgiliniz var hala. Ama nedenini bilemem. Bazen, çok ani kopuşlarda ruhumuzun bir parçası o zaman diliminde ya da o kişinin ruhunda yapışıp kalır. Bu parçayı arayan ruh sık sık o zamana ya da o kişiye döner, parçasını oradan almaya çalışır. Bunun için psikodrama denilen bir uygulama yapılıyor ve kişi o zamanın etkisinden kurtuluyor. Çok rahatsız olursanız bir psikodrama merkezine başvurabilirsiniz. Başka bir yöntem de o kişiyle görüşüp konuşup, helalleşmek olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA