Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜREKLİ GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

27.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 1gbrem
Rüyamda vücudumda parmak kalınlığında bir et parçası kopmuş. deri soyulurda aşağı düşer gibi olurya Ama simsiyah gören nasıl duruyorsun acımıyormu diye dokun maya çalışıyor bende sakın dokun mayın diyorum.Bu rüyayı bir kaç defa dır görüyorum.uyanınca vücudumu niye ben milete gösteriyorum diye düşünüyorum sonra allah allah bu rüyaydı kimse beni cıplak görmüyorki ancak kendime geliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Benzer içeriğe sahip, devam eden ya da arada sırada yeniden görülen rüyalar haberci olmazlar. Sizin gördüğünüz rüyanın nedeni ruhunuzdaki yaralanma. Ve o yara geçene kadar ara ara bu rüyayı görürsünüz. Ruhun yaraları genelde ağır negatif enerjiler yüzünden oluşurlar. Meditasyon yapmak çok iyi gelebilir. Ya da dua edin ama duayı ederken zihninizi boşaltmayı ve sadece saf enerji olan kaynağa bağlanmayı düşünün. Sık banyo yapmak, ayağınızı çıplak halde toprağa basmak da enerjiyi toprağa ve suya vereceği için iyi gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA