Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SULTANNNN'IN RÜYASI: RÜYADA DEPREM OLMASI

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sultannnn
Rüyamda geçmişi gördüm ölmüş dayımı oturup dayıma öleceği tarihi söyledim oda inanmadı güldü bende kimsenin bilmediği ama öldükten sonra duyulan seyleri anlatınca şaşırdı bende dayı ben şu an kaç yaşındayım dedı 6 7 varsın dedi ellerime baktım çocuk eliydi sora dedim eminmisin emin değilim dedi bende dayı ayna varsa ben bakiyim dedim aynanın karşına geçtiğimde kendimi göremedim emin değilim ama sanırım dayımda göremedim bide dayımla konuştuktan sonra eve geliyorum deprem oluyo evler yıkılıyo bende bakıyorum bizimkilerde birşey yok oradan kuzenime soruyorumm oda küçükmüş kardeşime ve kıızına adı rüya birşey oldumu diye sorduğumda ise aldığım cevap naciye evdedir ama rüya kim dedi anlamını çok merak ediyorum ve günlerdir uyuyamıyorum anlatırmısınız bana anlamını
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya, eskiden yaşadığınız anıları canlandıracak, sizi heyecanlandıracak konuklar geleceğinizin habercisi. Eskileri yad edecek, kendinizi alıp o yıllara götüreceksiniz. Rüyada deprem olması ise rüyada deprem olması hayattaki ani ve köklü değişimleri simgeler. Öte yandan rüyanızda bütünüyle korku duyguları hakimse bu rüyayı önemsemeyin. İzlediğiniz, duyduğunuz, okuduğunuz bir şeyden etkilenmiş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA