Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞULE ESİN'İN RÜYASI: RÜYADA BALIK GÖRMEK

01.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sule esin
İki gün önce gördüğüm rüya : alışveriş için dışarıdayım pastane gibi biyere gidiyorum, güzel kokulu pastalar vs var. oradan çıkıyorum yüksekte balık havuzu var. basamaklardan çıkıyorum havuzun içini renkli balıklarla dolu, okadar çokki havuzdan taşıyolar düşenleri eşimle birlikte havuza geri atıyoruz. Bikaçtane alsammı diyorum sonra obalıkların sahipleri olduğunu anlayıp ayrılıyorum. kenarlarda ayıklanıp pişirilecek balıklar var. Bu akşam ise rüyamda bir poşette balıklarım var kenara bırakmışım, ablam balıklarımı almış, vermesini istiyorum sadece üç dört tane temizlenmiş veriyo, hepsini ver buzluğa koyucam diyorum, yok ben de dursun sen temizleyemezsin zaten diyo, bu arada bana vereceği temizlenmiş balıkları yıkıyo, çok kızıyorum aslında ama aşırı da tepkili davranmıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kısmetli bir döneme giriyorsunuz. Ayaklarınızın dibine kadar gelecek çok büyük bir fırsatı yakalamak için fırsat kollamalısınız. Rüyanız kısmetinizi geri çevirmemeniz konusunda sizi uyarıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA