Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SULE ESİN'İN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Merhaba, rüyamda arkadaşımla kabeye gidiyoruz. Havaalanına geldik. Bavullarımızı girişte almışlar. Uçağa giderken bavulları geri almamız gerekiyormuş. Gruptaki diğerleri bavullarını alıp uçağa doğru gitmişler. Arkadaşım ve ben sona kaldık, acele edip bavulları almak için döndük. Üçer tane bavulumuz varmış. Arkadaşımınkileri bulduk aldık. Benim ikisi çıktı birini bir türlü bulamıyo görevliler. İki saat geçmiş üzerinden arkadaşıma sen git diyorum, uçağa yetiş ben gelemicem. Yalvarıyorum görevlilere nolur uçağı kaçırıyoruz diye, bavulu tarif ediyorum ama bulamadık oturup hüngür hüngür ağladım çaresizlikten. O stresle de uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Çiğdem, rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA