Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞÜKRAN YAMAN'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ NİŞANLIYI GÖRMEK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şükran Yaman
Rüyamda eski nişanlım şuan evli.evine gitmişim eşiyle arkadaş olmuşum.iki de çocuğu varmış.kızının adı Şerif’e oğlunun da MAVİ imiş. beni görüp şaşırıyor.eski nişanlımın üstü başı paspal eski pijama var üstünde.kapı çalıyor kapıyı açmaya gidiyor ama kalkamıyor sürünerek kapıya gidiyor ayağında sorun varmış.evini dolaşıyorum eski eşyalar görüyorum.benim geldiğimi eski nişanlımın ablası duymuş bana kızıyormuş evlerine gittim diye.şuan ben nişanlanmak üzereyim bazı sorunlar var aramızda. Yorumlarınız için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar sizin bilinçaltınızdan çıkıp gelen yansımalar. Duygusal bir boşluk yaşıyor, eski günlerinizi özlüyor olabilirsiniz. Eski nişanlınızla geçirdiğiniz günler aklınızda olabilir. Bu durumlarda bilinçaltı, ruhu avutmak için eskileri bulup çıkartıyor. Rüyanız haberci bir rüya değil, üzerinde durmayın. Ama istemediğiniz bir adım da atmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA