Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞÜKRAN'IN RÜYASI: RÜYADA KONUŞMADIĞI ARKADAŞI İLE MESAJLAŞMAK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şükran
Rüyamda pek konuşmadığımız ama sevdiğim bir arkadaşıma instagramdan bir şey için teşekkür ediyordum. Mesaj bölümünden çıkıp oyunuma girdim. Oyunum açılırken komidinin üstüne telefonu koyup, ebeveyn banyosuna girip bir şey aldım. Çıktığımda oyun açılmıştı, gayet normaldi. Sonrasında mesajlara bakayım derken, arkadaşımın cevap vermiş olduğunu ve benim de saçma sapan bir cümle yazmış olduğumu farkettim. Bu cevabı veren kişi taa öteki odada tanımadığım bir kızdı, bizim evimize misafir olarak gelmişti. Çocuğa tekrar mesaj attım, onları ben yazmadım diye. Ama çocuk tabiki cevap vermedi. Bunlar rüyamda 10 dakika içinde gerçekleşti. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Şükran, bu kadar kısa görülen bir rüya haberci olamaz. Zaten bir anlamı olduğunu sanmıyorum sizin yaşadıklarınızdan dolayı görülmüş bir rüya. Bilinçaltınızın bir ürünü. Şu sıralar kafanız karışık sanırım ondan dolayı rüyanıza yansımış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA