Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SUDEKE'NİN RÜYASI: RÜYADA SEVDİĞİ KİŞİYİ GÖRMEK

05.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sudeke
Merhabalar.ben normalde birini sevemem ama aylardır sevdiğim biri var duygular karşılıklı ama beraber olmak istemiyoruz.surekli ruyalarima giriyor ve aynı gece aynı rüyaları görmek gibi garip şeyler yaşandı o yüzden son iki rüyamı anlatmak istiyorum. 2 gün önce rüyamda cin gördüm beni ele geçirmeye çalışıyordu kimse sesimi bile duymuyor,ben bile kendime yardım edemezken sevdiğim kişi beni kendime getirmeye çalışıyordu sürekli dürtüklüyordu, bağırıyor çağırıyordu. Bu gece rüyamda da aynı montları giydiğimizi gördüm bana gülümsüyor ve yürümeye başlıyorduk sanırım el ele tutusuyorduk,bunların dışında hep beni öptügünü ya da abartılı olmayacak şekilde cinsellik görüyorum. Her gece rüyamda ablam ben de onun rüyalarına giriyormusum bir de garip garip olaylar yaşandığı da oluyor söylediğim gibi bunun bir anlamı var mı lütfen yardım et
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, neden normalde birini sevemezsiniz? Filofobi mi var sizde? O kısmı keşke daha detaylı yazsaydınız daha düzgün yorumlayabilirdim. Eğer aşık olma korkunuz varsa ve birini aylardır seviyorsanız ancak beyniniz buna izin vermiyorsa bir doktora görünmenizde fayda var. Psikolojik olarak destek almanız iyi olacaktır. Yardımcı olmak isterdim ancak durumunuzu tam olarak bilmiyorum. Böyle bir durum var ise, üstüne gitmeniz gerekiyor. Tabi burada sevdiğiniz kişinin de size yardımcı olması gerekiyor. Ona da büyük bir sorumluluk düşüyor. Bunun dışında rüyada cinsellik görmek, bilinçaltının ürünleridir. Cinsel ihtiyaçlar, yemek gibi, su gibi insan hayatının bir parçasıdır. Ne kadar ayıp, günah kavramları ile örtmeye çalışsanız da rüyalarda su yüzüne çıkarlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA