Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SUDE SOYLU'NUN RÜYASI: RÜYADA KARA BULUTLAR GÖRMEK

11.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sude soylu
Rüyada evimin çatısındayım ama gök nasıl kudurmuş kara kara bulutlar güneşi kapatıyor gürlüyor tam bir kaos ortamı o kadar ürperdim ki dedim bu hava beni uçurur biyere atar o derece neyse pıstım yere başladım dua okumaya ne biliyorsam okudum kafami kaldırıp baktım kara bulutlar dağılıyor yerine tertemiz masmavi gökyüzü beyaz bulutlar sağıma bakıyorum batiya gökyüzüne dev gibi bir güneş ama dibimde ilkkez bu kadar heralde yakından görebilir bi insan çıplak gözle bakabildim biraz onun ışığı heryeri aydınlattı nasıl sevindim derken küçük bi paraşütün gökten bana doğru süzuldugunu gördüm ucunda maket bir ev elime alınca kutu oldu içini actim o sırada yağmur başladı güneş terletmisti biraz iyi geldi yağmur: içinde çeşit çeşit zarf var mektupları açtım okudum birilerine ulaşamamış mektuplar sanırsam kimi sevdiğine yazmış kimi askerine.. ama geneli karşılıksız aşk mektuplariydi..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu aralar hayatınız biraz karışık olmalı bu da rüyanıza yansımış. Hanenizi etkileyen ve etkisi devam eden bir takım sıkıntılarınız var ama yakında feraha çıkacaksınız. İstemeden etrafınızdaki birilerinin yasak aşkını öğrenebilir ve bundan dolayı başınız ağrıyabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA