Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SUDE SOYLU'NUN RÜYASI: RÜYADA ESKİ ERKEK ARKADAŞINI GÖRMEK

21.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sude soylu
Rüyamda eski erkek arkadaşımla bir odadayız uyuyoruz ve telefon çalıyor abisi diye kayıtlı alıp açıyorum bir kadın sesi benden yaşca olgundu sesi benimkinin yanındasın galiba falan dedi bana baya arkadaş gibi konuştuk tamam sizi rahatsız etmeyeyim dedi bende tamam iyi günler dedim kapadım sonra eski sevgilim uyandı ona kızdım niye adı abim diye kayıtlı dedim kandırdın beni dedim kim o dedim vs bunu dövmeye başladım heryerini tokatladım 10 dk kadar sonra bu balkona çıktı bende arkasından gittim sigara içiyordu elinde de bir bardak haşlanmış misir yiyor suna bak hem suçlu hem güçlü dedim hani bana yan tarafa da büyük bir kase içinde bana almış vaay desene bana daha çok almışsın dedim aferin dedim sonra elime bi kağıt gösterdi boşanma kağıdıydi sanırsam bana dedi ben sana yalan söyledim evliydim ama şuan boşanma aşamasındayız ben istedim bunu ve bu vaziyette bile senin yanına gelmem güzel bisey değil mi dedi bana sonra 2 yaslarinda bir kiz çocuğu geldi yanına onun elinden tuttu onu öptü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar. Rüyada eski sevgiliyi görmek.. Sürekli onu düşünürseniz, sürekli rüyalarınızda onu görürsünüz. Bu rüyaların çoğu anlamlı değil. Hayatınıza gerçek bir sevgi girdiğinde artık o kişiyi rüyanızda görmezsiniz bir daha.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA