Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

STAYWİİTHME'NİN RÜYASI:RÜYADA SALINCAKTA SALLANMAK

01.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen staywiithme
Teyzem, annem ve ben teyzemin arabasındayız. Teyzem araba kullanmayı bilmiyor. Bariyerlerin sağına geçip ormanı giriyoruz arabayla. Araba ormanda bir yere düşüyor. İlerde halamın evi ve salıncak var. Babam, halam ve eniştem gelip arabaya bakıyor. Ben salıncakta sallanıyorum. Sonra halamın evine giriyorum. Her yerde böcek var. Bir tanesini öldürmeye çalışıyorum ama ölmüyor. Yumruk büyüklüğünde bir örümcek görüyorum. Çok korkuyorum. Annem gece burda kalacağımızı arabanın çalışmadığını söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda bazı köklü değişiklikler yaşanacak. Kaza yapmanız bir uyarı mesajıdır. Rüyanız, ailecek adımlarınıza dikkat etmeniz konusunda sizi uyarıyor. Kaza, yolunda gitmeyen olayları temsil ediyor. Dikkat etmezseniz sizin için önemli olan bazı şeyler hayatınızdan çıkabilir. Beklemediğiniz ve kariyerinizde yükseltebileceğiniz iş teklifleri gelebilir ama çok dikkatli düşünün. Yeni fırsatlar sizi mutlu etmeyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA