Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

STAYWİİTHME'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Staywiithme
Annem babam ve ben eski sevgilimin evindeydik ve onun ailesini bekliyorduk. Eski sevgilim bana mesaj atarak ‘bir kere denedik olmadı işte al bunlarla vakit geçir’ diyip fotolar atıyordu. Rüyada bu fotolar ve videolar anımızdı fakat gerçekte hiç yaşamadık o anıları. Odasına girdim. Odasında iki ayrı yatak vardı ve dolabında kendi kıyafetlerimi buldum. Onlarca tişörtüm vardı benden habersiz alınmış. Dolabını o kokan kıyafetlerinden almak için açmıştım. Sonra elimde iki barbie bebek vardı. Birini yatağına koyup fotosunu çekerek ‘sizdeyim’ anlamında ona atıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki eski erkek arkadaşınızla olan geçmişinizden kopamamışsınız. Bu durumu şu sıralar fazla düşünür hale gelmişsiniz. Bir türlü bugüne adapte olamıyorsunuz. Aileniz eski erkek arkadaşınızın konusunu sürekli dile getiriyor bu sizin psikolojinizi kötü etkiliyor. Artık unutmak istiyorsunuz. Gün geliyor keşke hafızam silinse de hiç hatırlamasam diye dua etmeye başlamış duruma gelmişsiniz ama zaman içinde geçecek sabredin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA