Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

STARSS'IN RÜYASI: RÜYADA HOŞLANDIĞI KİŞİYİ GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Starss
Merhaba. Rüyamda tarihi bir yerde toprak yolda tek başıma yürüyorum.Etrafımda bazı tarihi eserler görüyorum.Sonra yanıma tanıdığım biri gelip eşlik ediyor. Gezerken bir yerde yemek ikram ediyorlar. Tavuk haşlama yiyorum. Tam orada gizli bir alan var dibinde turkuaz rengi bir su var. Dalgalanıyor ve her dalga ışıl ışıl mavi bir renk bırakıyor. Ordan başka yere gidiyorum. Şu an ilgi duyduğum biri var. Onu görüyorum eski çok güzel bir yeşil araba var. Bazı parçaları eksikmiş onu tamir ediyor. Benden yardım etmemi istiyor. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Fulya, bu rüya bilinçaltı rüyası. Sanki rüyadaki her şey sevdiğin adamı görmek için kurgulanmış gibi. Gün içerisinde yoğun şekilde düşündüğümüz, konuştuğumuz, izlediğimiz şeyler rüyamıza girebiliyorlar. Siz de hoşlandığınız çocuğu mutlaka her gün düşündüğünüz ve belki de arkadaşlarınızla konuştuğunuz için etkisi altıda kalmışsınız. Haberci bir rüya değil, içiniz rahat olsun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA