Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SSUHEDA'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

28.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ssuheda
Eski sevgilimin evine gidiyorum annemde peşimden geliyor Sevgilimin annesine "her şey onu hatırlatıyor, görmeye geldim" diyorum bu arada evleri kalabalik gün gibi bir sey var Önceki rüyamda da kalabalıktı Ben evdeki misafirlerle konuşuyorum Bana ne yaptığını bilmiyorum ama oradan bir kadına tokat atiyorum Eski sevgilimin kardeşine "abini arasana gelsin" diyorum Onun küçüklük fotoğrafların gostermesini istiyorum. Eski sevgilimi sadece üzerimdeyken hatırlıyorum Üzerime uzanmış doya doya birbirimizi okşuyoruz, öpüşüyoruz, rüya öyle güzel, şehvetli devam ediyor Uyaninca rüya da olsa onunla, bir seyler yaşamışım diye mutlu uyandim Onunla yaptığımız her seyi ozledim Ruyanin anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Melda, bu rüya haberci değil. Siz eski sevgilinizin her şeyini özlemişsiniz. Anılarınız aklınıza geliyor. Bu durumda rüyanıza yansımış.. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.. Umarım en kısa zamanda eski sevgilinizi unutup yeni bir sayfa açarsınız kendinize.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA