Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SRP'NİN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN ISIRMASI

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Srp
Rüyamda babama gidiyordum hava cok güzeldi günesliydi üstümde beyaz elbise vardi arabayi park ediyordum ciktigimda beni taniyanlar cok mutlu oldu ben görmelerine. Babamin evine giriyordum bilmiordu gelcegimi aglamakli oldu sonra yeni esi beni omuzumdan isirmag calisiyordu yüzü asik ve sinirliydi bende kiziyordum bukadar samimi olamam diye mesafeli olsun diye. Babam gercektende ikinciye evlendi apar topar esini birkere gördük ve karsi cikmistik ama dinlemedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Serap, babanızın aniden evlenmesinin şokunu üstünden atamamışsınız sanırım. Çok öfkelenmişsiniz ve evlendiği kişiyi benimseyememişsiniz. Bu rüyayı da bilinçaltınızdan dolayı gördüğünüzü düşünüyorum. Haberci bir rüya değil. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA