Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SOLMAYAN GÜL'ÜN RÜYASI: RÜYADA BALTA İLE CİNAYET GÖRMEK

04.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Solmayan Gül
Merhaba, rüyamda teyzem ablam ben 2. Kattaki evimizde boydan boya olan pencereden dışarıya bakarken o sırada çok şişman bir adamın elleri kolları ağızları bağlanmış şalvar filan giyen köylü giysileri vardi yüzüstü uzanan 4 yada 6 kişinin sırtlarına popolarına hiç acımadan zevk alırcasına ucunda balta olan iple sallayıp sallayıp öldürüyordu.En sondaki cılız adam birden karşı koyarak keserle savunmaya geçti ama başarısız oldu ve onuda öldürdü.şişman adamın gerisinde birkaç adam daha vardı sanırım korumalariydılar.biz pencereye uzagız ama tüm cinayeti görebiliyorduk.O an çok üzüldüm korkmustum şaşırmıştim birde jandarmaya gitmeyi düşünüyordum ve bunun içinde olayı kameraya almayı düşündüm ama sonra uyandım.Ayrıca pencereden baktığımız sırada katil şahitlerbırakmak istemez diye bizi görmemesi için çalışıyordum kısmi şoku atlattiktan sonraBu cinayete tanıklık etmeden öncede diğer teyzem kuzenimin hastalandıgını söylüyordubende aynı şeyleri bende yaşadımkolay atlatır gibişeylersöylemiştim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genellikle izlenen bir şeyden etkilenildiğinde bu tarz rüyalar görülür. Eğer böyle bir etkilenme yoksa çevrenizden birinin bir başkasına çok büyük yardımlarda bulunacağına tanık olacaksınız.Bazı sorunlar kökten çözümlenecek. Bunun için kararlı birinin yardımını alacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA