Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SNM9695.'NIN RÜYASI: RÜYADA MERDİVENDEN ÇIKMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Snm9695.
Merhaba. Rüyamda akşam bilmediğim bir sahildeyim. Hava karanlık. Kucağımda bir kız bebek tutuyorum düşmesin diye çabalıyorum. Sonra biraz ilerliyorum bir merdiven var. Merdivenin bir de sarı lambası var. Böyle ahşap ve çok sağlam olmayan bir merdiven. Sonra ben kucağımdaki çocukla yukarı çıkıyorum. Çıkarken düşmemeye çalışıyorum. Tam en son basamağa geldim bir basamak çıksam yukarıdayım ama bir yer kırık ve çıkamıyorum. En üst basamakta da biri sağda biri solda iki kişi duruyor. Onlar bana yardım etmek için elini uzatıyor. Ben de bana yakın olana değil de uzak olana veriyorum kucağımdaki bebeği. Bu arada bebek de benim bebekliğim.veedikten sonra da seviniyorum çocuğu yukarı çıkarttım diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Sinem, çok ani ve şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Bu haberler sonucunda harekete geçecek ve istediğiniz noktaya ulaşmaya çalışacaksınız. Basamakları teker teker ve dikkatli bir şekilde çıkacaksanız bazen zorlansanız da hedefinize ulaşacaksınız. Ancak size bu konuda yardımcı olacak birileri de var. Size iki ayrı kişi elini uzatacak ve yardım edecek. Sonuç gurur verici olacak sizin açınızdan.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA