Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

S'NİN RÜYASI- RÜYADA GEMİNİN KURTULMASI

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen s
Merhaba rüyamda denizin içindeydim kalabalıktı karanlıktı gemi batıyordu sonra tekrar deniz üstüne çıktı bizde dikkatle izliyorduk çok sevindik herkes geminin üzerine çıktı. 2. rüyamda arkadaşımla karşılaşıyorum sarılıyoruz bana altın sarı renginde sigara paketi almış kendine de gri renk.ben oturuyorum gayet rahat sigara içerken babamı farkediyorum hemen sigarayı bırakıyorum.yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir grubun bir ekibin yaşanan gelişmelerden etkilenerek kötü duruma düşmesini izleyecek ve üzüleceksiniz çünkü siz de bu ekibe sempati duyanlardansınız ya da en azından sizin için bir umut taşıyorlar. Ama bu hüsran kısa sürecek. Bir süre sonra beklenmeyen bir ayağa kalkış söz konusu. Bundan sonra siz de bu gruba katılabilir ya da onlardan güç alabilirsiniz. Arkadaşınız size keyif vermeye çalışıyor ve olayları biraz süslüyerek sizi etkiliyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA