Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SMYYE'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Smyye
Rüyamda eski sevgilimi bıçakla kollarından kesmeye çalışıyordum hani bi hayvani keseriz ya o şekilde işin tuhafı o bana kes diyordu benden sonraki kızı unutamıyormuş sözde bende mutsuz acı çekerek ona yardım ediyordum en son cok kötü oldu yüzüme baktı gülümsedi ve acı çekiyordu oda sonra soğuk soğuk terlemeye başladı alnında boncuk boncuk ter oluyordu ben korkup ona sarılıp ağladım cunki oluyordu sanki hemen kalkıp doktor cagiracaktim ama uyandim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Sümeyye, eski sevgilinizle yeni mi ayrıldınız? Bu büyük ihtimal ile bilinçaltı rüyası. Eski sevgiliniz ile kötü ayrılmışsınız ve buna başka bir kadın sebep olmuş. Siz eski sevgilinize hala kin dolusunuz. İçiniz soğumamış. Ancak sürekli eski sevgilinizi düşünürseniz sürekli bu tarz rüyalar görürsünüz. Gün içerisinde yoğun şekilde düşünüp hayalini kurduğumuz şeyler rüyamıza girerler. O yüzden artık ardınızda bırakın derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA