Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SMURFETTE'NİN RÜYASI: RÜYADA İLGİ GÖRMEK

28.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Smurfette
Merhaba. Rüyamda çok önceden aramızda bir şeyler olabilecekken olmayan, ne hissettiğini tam olarak hiç bilmediğim ve bazen benden hoşlandığını düşündüğüm bir çocuğu gördüm. Okulun ilk günüydü. Ben arkadaşlarımla takılıyordum. Kapıya doğru giderken o kapıya yaslanmış bana bakıyordu. Göz göze geldik ben gözümü kaçırdım sonra o çekilmedi, kapıda yan yana gelince konuştuk. Naber falan dedi sonra birlikte indik merdivenden. Tesadüfen aynı giyinmişiz. Bak aynı giyinmişiz falan yaptım sonra sevgili olduk birden. Böyle arada sarılıyoruz falan bana ilgi gösteriyor yakınız hiç olmadığı kadar. Sonra herkes bir yerden sıraya giriyor bi kağıt dağıtıyorlar ama okuldayız. Ben sıraya girmişim o arkadaşıyla kenarda duruyor. Sonra ben kağıdı alıp yanlarına gittim arkadaşı "ne veriyorlar" diye sordu, ben de gösterdim kağıdı sonra çocukla sarıldık, takıldık vs. Öyle bitti rüyam.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Sizinle ilgilenmesini ya da en azından sizin böyle hissetmenizi sağlayacak şeyler yapmasını bekliyorsunuz. Böyle rüyalar görmeniz normal.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA