Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİYAHOJELİKIZ'IN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

28.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Siyahojelikız
Benden büyük adamla evlenmeye karar vermiş gördüm kendimi ve mutluydum adam daha önce rüyamda gördüğüm ama tanımadığım biri ve bir rüyamda benden hoşlanıyordu şimdiki rüyamda da beni istemiceğini düşünmüştüm dedi bir anda kendimi üstümde gelinlikle gördüm sonra ben aşık değilim niye evleniyorum diye düşündüm ve anneme söyledim yanlış bir karar bu diye annemde çıkar gelinliği o zaman dedi ama adamıda üzmek istemiyordum sonra adam dışarda sokakta konuşalım dedi sk.da otururken o eski karısını görünce bayılır gibi oldu bende yanından kaçtım çünkü bırakmıcağından korktum o sırada onu arayan adam beni kalbimden vurdu biraz acı çektim ama kan falan yoktu sonra hiç vurulmamışım gibi koşmaya devam ettim sokaklar değişikti herkes sanki korkuyor ve bişeyleri bekliyor gibiydi bir anda eski arkadaşım marş okumaya başladı bütün sokak mutlu bi sekilde marşı okudu sonra eve gittim anneme istemiyorum ben evliliği derken o geldi kapı çaldı evde saklanmaya çalısırken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir korku rüyası. Gerçek hayatta da özgürlüğünüzü, istemediğiniz biri uğruna kaybetmekten korkuyorsunuz. O nedenle böyle karışık bir rüya görmüşsünüz. Rüyanızda da bu korku ile yüzleşmişsiniz. Ancak bu rüya gelecek için uyarıcı da olabilir. Sevmediğiniz biri ile evlenmeye zorlanırsanız asla kabul etmeyin diyor rüyanız size.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA