Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİSTER DREAM'İN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

05.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sister dream
Kardeşim oldukça sık rüya gören birisidir fakat neredeyse tüm aile bireylerim beni art arda rüyalarında görmesi beni etkiledi bu aralar.Önce teyzem ki çok nadir anlatır rüyalarını beyaz araba içinde sevgilim olan biriisyle görüyorşu an bi sevgilim yok.Bgnde kardeşim bir tarla gibi alanda beni hamile olarak görüyor ve tüm sülalemiz o alanda.Sonra yerde beyaz bir örtü kaplı fakat üstünde kırmıız lekeler mevcut.Ben aniden doğuma giidyorım ancak nasıl oluyorsa kardeşim rüyasındahamile olarak gören hamile olmamış normal halimle görüyor.hatta başka biri hamileymiş tanımadığımız.Yorumunuzu merak ve heyecanla bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evin içerisinde ya da akrabalar arasından aynı konular konuşulmuşsa aynı içeriklere sahip rüyalar aile üyeleri tarafından görülebilir. Şu an bir ilişkiniz olmadığı için çok mutsuzsunuz. Bir önceki ilişkiniz isteğiniz dışında sonlanmış ve hala duygularınız taze olabilir. Aileniz de siz de artık hayatınıza birinin girmesini istiyor olmalı. Sizin doğum yapacağınızı görmeniz bu sıkıntıllı günlerin yakın zamanda son bulacağını söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA