Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİNEM YEŞİL'İN RÜYASI- RÜYADA BÜYÜYE OTURMAK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sinem yeşil
Annemin dayısıgil beni oğuluna almayıoglanın ismi Murat istiyorlar ve bunuda her zaman ima ediyorlardı rüyamda biz muratın amcasıgile oturmaya gitmişiz konu her neyse önce ayaktan hayırlı olsun denilip el sıkışıyoruz koltuklara buyrun oturun diyolar muratın ailesi ikili koltuğun sol tarafına oturmam için ediyolar ben de kesin vardır bir kötülük bu işte diyorum ve sağ tarafına oturuyorum. murat geliyor koltuga yanıma geriden atlıyorama bağırarak kalkması da bir oluyor koltukta saplı bir iğne iğnenin altında bir pamuk pamuğun altında dikdörtgen ve ilk sadce bir satır yazılı bir bez
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin bilinçaltınızın ürünü. Büyülerle ve bu tip konularla ilgili konuşmalardan etkileniyor olmalısınız. Size ya da Murat'a büyü yapılmış olsa bunu bu şekilde, açık açık görmezsiniz. Bu tip haberci rüyalarda her zaman semboller olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA