Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİNEM CAN'IN RÜYASI: RÜYADA ZORLA EVLENDİRİLMEK

02.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sinem Can
Şuan 18 yaşındayım ve üniversiteye yeni başladım rüyamda kardeşimin arkadaşı be benden küçük olan kişi ile annem teşvik etti evlenmeme ama ben evlenmek istemiyordum daha okuyacaktım ve eşimi hayal ettiğim gibi ben seçmek istiyordum. Gelinliğim kına elbisemi ablam ayarlamış seçmiş,beğenmediğim ve hiç tarzım olmayan türde sonra o kişiyi görmeye gidiyoruz ablamla oğlan çoçuksu evliliğe hazır olmayan tipte birisi ve ben istemiyordum iptal etmek istesem bütün herşey alınmış sonra sorular sormaya başladım ona derken babam geldi yanımıza ve kızım düğün iptal evlenmeyeceksin demişti, ben o kadar mutlu oldum ki anlatamam ve sonra ordan ayrıldık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genç kızlarımız baskı altında. Aile, çevre, tabular ve gelenekler kadınları çok yıpratıyor ve hatta bazen öldürüyor bile. Erkekler hiç zorla evlendirildiklerini görmezler mesela ama kızların bu rüyayı ne kadar sıklıkla gördüğünü bilseniz şaşırırsınız. Bu rüya üzerinizdeki baskıların bir yansıması. Baskı nedeniyle yanlış bir evlilik yapmaktan ve mutsuz olmaktan korkuyor olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA