Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİNEM'İN RÜYASI: RÜYADA VEFAT EDEN BİRİNİ GÖRMEK

19.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sinem
Ruyamda yeni vefat eden annanemi terkedilmis bi insaatta gördüm. Birinin bi yerde giyindigini gorup geri cekildim kim var orda dediğimde annanem cikti karsima. Uzerinde sadece acik renk iccamasirlari vardi. Boyu cok uzundu. Ve hep gülüyodu. Annene söyle ben iyiyim merak etmesin diyo. Cenazesine bile gelmeyen teyzelerimi soruyorum yüzünü burusturuyor. Ondan yillar once vefat eden dedemi soruyorum onunla biz ayri yerdeyiz bilmiyorum nasil oldugunu diyo. Sonra bana elleriyle öpücük gonderip kayboluyo ve oraya giden baska kimseye görünmüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Anneanneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de anneannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA