Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİMAR'IN RÜYASI: RÜYADA MÜCEVHER GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Simar
Rüyamda sanırım düğün hazırlıkları içindeyim, bu kısmı çok net hatırlamıyorum ama bu hazırlıklar esnasında çok da mutlu hissetmiyorum kendimi, yorgun gibiyim.Damadı da , bilmiyorum. Sonra deniliyor ki artık takıları almaya başlayalım.Sonra mutlu oluyorum ki gerçek hayatta çok da takı merağı olan biri değilim. Ardından kendimi çok büyük bir davette görüyorum, ihtişamlı bir elbisenin içindeyim. davet bana mı ait yoksa bir yere mi katıldım emin değilim. Derken kutu kutu takıları koyuyorlar önüme. mücevherler, inciler, değerli taşlar...Hayretler içinde kalıyorum, o kadar ihtişamlılar ki. Bir kısmını takıyorum. Yanımda bir arkadaşım da var ama hatırlamıyorum kim olduğumu.Sonra yine aynı ihtişamda bir ayakkabı giydiğimi görüyorum.Bu sırada davetteyiz ama. Kendi ayakkabılarımı çıkarıp o ayakkabıları giyiyorum.Ayakkabıyı görsel olarak çok da beğenmiyorum ama her tarafı taş, inci.Giydikten sonra ayağa kalkıyorum ve rahatlığını deniyorum.İnanılmaz rahat ve ben dans ediyorum. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, evlenmek ortak bir iş yapmak anlamına gelir. Biriyle ortak bir iş için girişimde bulunabilirsiniz pek gönlünüz olmayacak sanki. Mücevherler ise herkese nasip olmayacak kısmetler elde edeceğinizi haber veriyor. Belki bu ortaklıktan belki de başka bir şeyden bunu bilemiyorum. Ancak herkese bu durumları anlatmayın ya da belli etmeyin dedikodulara neden olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA