Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SILA POLAT'IN RÜYASI- RÜYADA BEBEĞİ TEPEYE ÇIKARTMAK

29.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sıla Polat
İyi günler. Rüyamda tanımadığım bir erkek bebek kucağımda bir dağı tırmandım. Bebeği emzirdim. Yolda yabani tavşanlarla karşılaştım, yanlarından geçtik ve bebeği götürmem gereken yere ulaştım. Bir de son aylarda çok daha yoğun ve uzun rüyalar görmeye başladım. Bir çoğu da enteresan hayret verici rüyalar. Sezgilerim de son zamanlarda hiç olmadığı kadar yoğun. Sebebini merak ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir sonuç ya da müjdeli bir haber alacaksınız ama bu durum bir bitişten çok bir başlangıcın habercisi. Şimdi efor sarfedecek ve zorlu bir işi başaracaksınız. Yolunuza pek çok sinsi ve iki yüzlü insanlar çıkacak, hepsinden kurtulacaksınız. Uzun rüyalar çoğu kez haberci olmuyorlar. Algıların açılmasından çok derin uyku haline uzun süre kaldığımızda uzun rüyalar görürüz. Ayrıca uzun uykulardan sonra çok daha fazla sayıda rüya hatırlarız. Az uyuyan insanlar neredeyse hiç rüya görmediklerini söylerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA