Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SILA'NIN RÜYASI: RÜYADA SİLAHLA VURULMAK

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sıla
Rüyamda yolda yürürken 2 askerle karşılaştım.Hemen bir duvarın arkasına saklandım fakat beni gördüler,buldular.Yeşil üniformali sert öfke dolu bakisli.Tüfeğini bana doğrulttu birisi,vurma işareti yaptim.Sanırım yabancı asker olduğunu dusunuyordum o an.Gogus bolgemden,kafamdan vurdu birden fazla.Sonra yere düşecek gibi olurken sırtımdan vurdu bircok kez.Kan görmedim,öldüğümü de gormedim.Hala yaşiyordum gozlerim kapanacakti sadece direnmeye calisiyordum.Bir kere daha böyle rüya gordum silahla vurulduğum.Ne anlama gelmektedir bu rüyalar ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada vurulmak, birinden kötü haberler almak, kendini hedef alan girişimler yaşamaktır.Çevrenizdekilerden alacağınız haberlerden ya da direk sizi hedef alan ithamlardan etkilenebilir, acı çekebilirsiniz. Göğüs ve kafa bölgenizden vurulmanız bu olayın çok ciddi olduğuna işaret ediyor. Rüyanız sizi uyarıyor. Yakınınızdakilere bunu yapacak fırsatları vermeyin, var olan yolları kapatın, önlem alın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA