Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ŞİİR GÖRMEK

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zeynep aslan
Ruyamda gercek hayatta sahip oldugum butigime giriyorum ve tam karsimda duz buyuk bir duvar. Duvarin uzerinde tum duvari kapliyacak kadar bir yazi yada bir siir. Cok guzel bir elyazisi ile yazilmis duvara. Ordayken okuyorum o yaziyi ama uyandiktan sonra hatrimda kalmamis ama epeyce bir yaziydi. Duvar çok acik gri rengindeydi. (Tesekkurler simdiden yorumunuz için bir sorum olacak : bir gecede çok derin ve net olarak ruyalar goruyorum bolum bolum bbirinden alakasiz ruyal)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ulaşılmaz sandığınız birinden duygularınızı okşayacak şeyler duyacak ve çok şaşıracaksınız. Bu kişiyi işiniz nedeniyle tanıyor olabilirsiniz. Hemen hemen her gece pek çok rüya görürüz ama çoğunu hatırlamayız. Haberci rüyalar genelde iz bırakıcı ve çarpıcı olurlar ama aynı gece içinde görülen bütün rüyaların haberci olması neredeyse imkansızdır. Duygusal yoğunluklar yaşadığımız süreçlerde, etkisinde daha çok kaldığımız rüyalar görebiliriz. Bunlar kendi iç dünyamızın yansımalarıdır. Aslında çok tarafsız bir gözlemle bunların haberci olmadıklarını anlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA