Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SHOOTİNG'İN RÜYASI: RÜYADA VURULMAK

29.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Shooting
Bugünkü rüyamdaPolis kontrolleriyle dolu bir sokaktan bir kuşun üzerinde geçiyoruz. Kontrol edilen insanların üstlerinde silah olup olmadığına bakılıyor. O arada bir kadın, polislerin elinden kurtuluyor ve etrafa ateş etmek için silahına yelteniyor. Ben de insanlar bunu fark etsin diye çığlık atıyorum, tam kadının olduğu yerde bir kuşun üstündeyim. Kadın çığlığı duyunca bana ateş ediyor. Bu şekilde kuştan inmeden ilerlemek zorunda kalıyorum. Kanlar akmaya başlıyor, burnum kanıyor, ambulans istiyorum ama gelemez diyorlar. Sonrasında fark ediyorum ki sağ ayağımdan vurulmuşum, kurşun, etin içine tamamen girmemiş, görülüyor. Kanama yok, pek ağrı da yoktu.Bu arada bir beyefendi gelip beni bir yerden tanıdığını belirterek birkaç güzel söz söylüyor. Yorumlarsanız çok sevinirim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birilerine hayati yardımlarda bulunacaksınız. Rüyada büyük bir kuşa binmek, olgunlaşacağınıza, hayata dair bilginizin artacağına, sizi daha da büyütecek ve olgunlaştıracak olaylar yaşayacağınıza işaret. Ayaktan vurulmanız maddi olarak sizi sarsacak gelişmelerin habercisi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA