Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEYYAH'IN RÜYASI: RÜYADA HARİTA GÖRMEK

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seyyah
Merhaba,Rüyamda bir şehir haritası ve bu harita üzerinde bir yol güzergahı görüyorum. Hani otobüs güzergahını yolda geçtiği durakları çizgiyle gösteren planlar olurya tıpkı öyleydi Gördüğüm bu yol güzergahının üzeri kalemle çizilmiş bende parmağımla çizgiyi takip ederek harita üzerindeki yolda hiç başka yola sapmadan sadece çizgiyi takip ederek ilerliyorum. Sonunda çizginin bittiği yere geldim ve sonra birine ... caddesi burası mı diye sordum caddenin ismini unuttum o da burası dedi. Sonra haritada çizginin bittiği o yerde oluyorum ve ilerliyorum. Önümde birçok insandan oluşan kalabalık var. Aralarından geçmek istiyorum ama geçemiyorum çok kalabalık olduğu için. Bende yanda bir başka yola o yolun bariyerini tırmanıp aşarak geçiyorum. Orası daha tenha rahatça ilerliyorum biraz önce geçemediğim kalabalığa bakıyorum.Yorumlarsanız sevinirim. Sağlıcakla
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyeriniz için yeni bir yol çizmek istiyorsunuz ve etrafınızda size yol gösteren kişiler var. Gördüğünüz bu yerle bağlantılı bir iş teklifi almanız söz konusu olabilir. Eğer bir işiniz var ise iş değişikliği söz konusu olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA