Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞEYTANLIKLA MÜCADELE ETMEK

02.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruya tabir123
Eski bir evdeydik yakın arkadaşımla.gitmek istediğimiz bir yer var farklı yollara giriyoruz gideceğimiz yerin yolu değil ben gariplik olduğunu anlıyorum etrafı inceliyorum karanlık yerler noldu korktun mu diyor sonra meğer şeytanın adamıymış saldırıyo duvardan duvara kavga ediyoruz yeniyorum onu ve uzaklaşıp oradan kaçıyorum eski eve geliyoruz bu sefer tüm ailem bir arada ev başkasının ama sığınıyoruz 2kız geliyorkızları alıyoruz elimde cam bardak diyorum NasFelak okuyun okuyamıyorlar bardağı kırıyorum kafalarında parçalanıyor kızları atıyoruz ailecek yine mücadele ediyoruz b
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası değilse aileniz ve siz kötülüklerle karşılaşmışsınız demektir. Bu bir kez olmamış, ara ara hem bireysel hem de toplu olarak sizi tehdit eden düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalmışsınız. Bir kez oturup düşünün, neden bu kadar çok düşmanlık var yaşamınızda. Bir yerde yanlış mı yapıyorsunuz? Bir öz eleştiri yapın bakalım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA