Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞEYMA : RÜYADA HIRSIZLIK YAPAN BİRİNİ GÖRMEK

25.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şeyma
Üzerimde hintlilerin giydiği kıyafetten vardı ve kulağımda sallanan bi küpe vardı hissediyordum sonra tanımadığım bir kadının peşinden gidiyordum hırsızlık yapacağını biliyordum takip ettim bi kapıdan girdi ama kapı normal kapılar gibi değildi kapının yarışına kadar içinde yoğunlukla mavi olan bi eşarp gibi bişeyle kapalıydı neyse içeri girdik ikimizde ona yapmaması gerektiğini söylememe rağmen içerdeki düzenli bi şekilde ipe dizilmiş siyah boncuk çalmaya başladı ve yaşlı bi adam geldi ben kaçtı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Etrafınızda sizi yanlış yönlendiren arkadaşlarınız var. Bu gönül ilişkisi yaşadığınız kişi de olabilir. Bu rüya sizi bu konuda uyarıyor ve kulağınıza küpe olacak nasihatlarda bulunuyor. Size zararsızmış gibi gelse de bu tarz insanlarla birlikte hareket etmemek de fayda var. Rüyanızı ciddiye aşın ve yakın ilişkilerinizi tekrar gözden geçirin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA