Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEYHAN'IN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seyhan
Uzun zamandır benzer rüyayı değişik şekillerde çok kez görüyorum. Rüyamda geceydi ve tek başıma deniz kenarındaydım. Kapkaranlıktı ve benden başka kimse yoktu. Kumsalda yürüyordum ve korkuyordum. Hatta biraz ağladım. Denizin üstüme geleceğini ve boğulacağımı düşündüm. Sonra gözlerimi kapatıp ne olacaksa olsun dedim. Kendimi rüzgara ve denize bıraktım ve yavaş yavaş uçmaya başladım. Uçarken o korku gitti biraz. Daha sonra yere indim ve geldiğim yoldan geri yürüyerek annemi ve ablamı buldum. Dönerken yolda pek çok büyük kamyon gördüm parketmiş halde. Rüyaların ortak noktası hep gece ve deniz olması ve denizin genelde çok koyu renkli olması. Çoğunlukla da hep korkuyorum bu rüyalarda. Bu arada normalde de denizden korkan biriyimdir ama aşırı derece de değil. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korktuğunuz rüyalar da tekrar eden rüyalar da haberci olmazlar. Günlük yaşamda kendinizi korkutacak şeylerle ilgilenmeyin. Siz uyanık iken korkmanıza neden olacak şeyler yaparsanız uyku esnasında beynin korku merkezi titreşimini sürdürür ve sizi korkutmaya devam eder. Bu bir kısır döngüdür. Denizi görmeniz, bilinçaltınızda iz bırakan bir şeyin yansımaları. Ama bunlar ben çözemem
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA