Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEYHAN'IN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

18.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seyhan
Merhabalarrüyamda gerçekte de güzel fal bakan bir tanıdığımız bana kahve falı baktı ve erkek arkadaşım için sakın bununla evlenmeyi falan düşünme sana hiç uygun değil gibi şeyler söyledi. annem ve ben çok şaşırdık. sonra erkek arkadaşımla aramız birden soğuklaştı ve bu sırada bizim çocuğumuz varmış onu kaybettik. her yerde onu aradık. polisler ve ailemiz hiç yardım etmedi. erkek arkadaşım çok ağladı. bende biraz ağladım. sonra bir komşumuz yarın nişanınız var bunları düşünmeyin dedi. bende çocuğum kayıpken nişan yapamam dedim. erkek arkadaşımla sarılıp ağlamaya devam ettik. sonra uyandım. yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Seyhan, rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir. Fal baktırmanız ise geleceğinizle ilgili endişeleriniz olduğunu söylüyor..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA