Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞEVVAL 'İN RÜYASI: RÜYADA VALİZ GÖRMEK

22.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şevval
Evimizde temizlik vardı eski sevgilim mesaj atti konuşuyorduk sonra bana bi valiz gönderdi aynı anda valiz baktım içinde benim esaylarım kazaklarım hatta Mor bogazli kazagim var sonra baktım ki içimde ailesinin eşyaları da var hani evde olan eşyalar felan oda bana uzun bi mesj yazdi benim bikinili fotoğraflarımi bana atti halbuki öyle fotoğraflar yok sonra bana olmayacagini bunları kaldiramayacaginı söyledi tam ben valizı kapattım geri gönderecektim kalan ailesinin eşyalarriyla ve mesaj yazacaktım ki uyandim sizce ne anlama geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada valiz geçmişimizi geçmişten getirdiklerimizi simgelerGördüğünüz rüya sizin bilinçaltınızdakilerin bir yansıması olup, haberci bir rüya değildir. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüyadır ve bu nedenle de bir yorumu yoktur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA