Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVİNÇ'İN RÜYASI- RÜYADA SAKLANMAK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevinç
Merhaba. Rüyamda bizim köydeki dedemin yalnız yaşadığı evi görüyorum. Sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm adamı bekliyorum orda ama anlam veremedigim ve korku içinde tanimadigim insanlardan saklanmaya çalışıyorum. Derken sevdigimi görüyorum evin içinde, o insanlara bagirip cagiriyorum o da bosver sessiz ol diyo bi yandan da beni bekliyo. Sonra valizlerle icleri dolu, giysi üstüne elbise giyiyorum gidicekmisiz. Sonra o evden birlikte cikabildik mi onu hatirlayamiyorum. Ama o hep bi kosturmaca içindeydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevdiğiniz adamı ya da ilişkinizi saklıyorsunuz. Özellikle de kendi ailenizin bilmesini istemiyor olabilirsiniz. Bunun için yaygara kopartıyorsunuz ama sanki daha çok belli oluyor. Bu ilişkiyi sürdürmek için çok çaba sarfetmeniz lazım, yoksa kendiliğinden ilerleyecek bir ilişki değil bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA