Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVİNÇ'İN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

02.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevinc
Ben rüyamda üniversitede idim bir arkadaşım ağlıyordu anne babası ile kavga etmiş ben de o zaman ona destek olmak için gitdim.Bir yerde oturdum onlar uzakta idi rüyamda benim annem ve babam boşanmış başkaları ile evli hatta çocukları da vardı ben açık havada oturmuştum yel saçlarımı uçuruyordu sonra o üzülen çocuk ve bir kaç çocuk geldi beni gordu sana ne oldu diye sordular sonra ne oldu bilmiyorum annemin is yerine gitdim bir büyük oğlu vardi ben yaşda bana dedi benziyormuyuz ben elindeki telefon alıb yere atdım senden de babamdan da nefret ediyorum dedim çok üzgündüm eve geldim anaanneme dedim ki ikisine de söyle gelsin elbiselerin toplasın yoksa yakarım rüyamda annem ce babam ani bir tartışma yüzünden boşanmıştı birileri nihayet ayıra bilmişti sanki onlar da inada evlendiler amma mutlu idiler ben de üzgün çok ağladım rüyamda aynaya baktım makyajım akmış bir de burnumda garip bir şey var idi elimi vurdum bebek parmağı idi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, arkadaşınız sıkıntılarını atacak. Annenizle babanızın arasında sorunlar var sanırım, bu bilinçaltınıza yerleşmiş ve bu sorunları düşündüğünüz için rüyanıza girmiş olabilir. Sizin de ağlamanız sıkıntılarınızı atacağınızı simgeliyor. Bebek ise müjdeli bir haberi simgeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA