Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVGİCİCEGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

29.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgicicegi
Ruyamda ölen anneanemin mezarlığında teyzemler bağırarak agliyorlardi bende gelmisim mezarlığına ziyarete biri önümdeki bir mezarlığın üzerine bastı gitti sonra anneanemin mezarlığının başında başıma beyaz tülbent gecirdim ağlamaya başladım canım anneanem diye ve yanımda belirdi anneanem oturdu konuşmaya başladı benden başka kimse görmüyordu ben görüyordum ben ağlamaya devam ediyordum .sonra arkadaşımla bir deniz kıyısındayiz .Arkadqsim elindeki anahtarla kapiyi acamadigi için tam denizin yanına inemedik fotoğraf cekildik.bir ayakkabı satıcısı olduğumu dükkan degilde dışarda birkaç arkadaşlarla sattığımızi elimde dergi olduğunu görüyorum.tesekkur ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneanneniz ne zaman öldü onu belirtmemişsiniz.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Anneanneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de anneannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA