Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVGİCİCEGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜYÜ BOZMAK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgicicegi
Rüyamda ilkten hayvanlar görüyorum kurt köpeği sanirim sonra siyah bir köpek karşıma çıkıp üzerime doğru gelince git git diye kovaliyorum gidiyor sonra annemler dayimlar akrabalar kalabaliktik eski evdeymisiz biseyler konuşuluyordu sonra bir yerde tek basimayim kapkara bir adam seytanmis adam kılığına girmis bana kotuluk etmeye buyu yapmaya calisiyor uzaktan birseyler bagliyor onunla savasiyordum büyüyü yapmis ben yakalip bozmaya uğraşıyordum sonunda büyüyü bozdum eski bir komsuyla ve kızıyla sofradaydik ve kızı kapanmış maşallah yakışmış başörtüsü diyordum sonra beni seven bir erkek arkadaşım varmış büyü bozulunca yanıma geliyor oturuyoruz şarkı soylememi istiyor bende söylüyorum eski mahallemde yuksekte bir evde sezenaksu tukenecegizi söyleyerek uyandım. Yorumu nedir tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyü bozmak, cin çıkartmak gibi eylemler genelde bilinçaltının ürünleridir. Bu tip konularla çok ilgilenenler böyle rüyalar görür. Eğer bu konular ile ilginiz yoksa büyük bir sorununuza maddi bir kaynak bulup çözüme kavuşturacaksınız demektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA