Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVGİCİCEGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BOZUK PARA BULMAK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgicicegi
İyigunler Rüyamda arkadaşlarım varmış birsuru kalabalık ortamdayim sonra bir erkek arkadaşım çağırıyor bozuk paralar buluyorum yanına buldum diyerek gidiyorum elimi tutuyor yavaşça gülüyor gidiyoruz üstü açık bir arabayla sonra gece oluyor kayboluyorum iki tane kötü niyetli adam bana yaklasirken çığlık atip uzaklastirarak kurtuluyorum çalılıklar arasından disari cikip bir kadına yol soruyorum kayboldum diyorum arkamı dönüyorum çok buyuk bir cami ne guzelmis diyorum bir sürü kubbesi varmış karanlıkta bembeyaz duruyor etrafimda suyla yapılmış küçük gölcukler fotoğraf cekiliyorum kendimi telefonla erkek arkadaşa ulaşıyorum ben kayboldum diyorum bu zamana kadar neden aramadın diyor ulaşamadım diyorum yorumlarsaniz tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin söylediği sözlerin peşine düşecek, daha fazlasını öğrenmeye çalışacaksınız. Bu esnada tahmin etmediğiniz şeyleri de duyup şaşırabilirsiniz. Kaybolmanız bir şey için kararsız kaldığınız anlamına gelir. Belki de bu kararsızlık erkek arkadaşınızla ilgili.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA