Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVEN7'NİN RÜYASI: RÜYADA SİYAH AT GÖRMEK

03.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seven7
Rüyamda siyah bir at gördüm. Bu at çemberin içindeki bir üçgende duruyordu ve atmosfer karanlıktı. Sonra üçgenin ucunda bir masonik simge vardı. Bu logomsu simge parlayınca bir kütüphane tarzında bir yerde buldum kendimi. Bulunduğum yerde bir sürü raf vardı ve bu raflar kitaplarla doluydu. Ardından bir hizmetkar raflardan birini itti ve gizli bir yere götürdü. Sonra başka bir hizmetkarla tanıştırdı beni. Oradaki insanlar bizi göremiyordu ve kendi aramızda konuşuyorduk. Hizmetkarlardan biri bana sihirsel bir özellik vermek istediğini, eğer bu özelliği alırsam hayatımın eskisi gibi olmayacağını ve tehlike altında kalacağımı söyledi. Ben de bu durumu kabul etmeyip oradan ayrıldım. Tüm bunlar yaşanırken "Artık gitmelisin, gitme vaktin geldi" gibi sesler duydum. Tüm bunlar ne anlama geliyor olabilir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tarık, at görmeniz bir muradınıza erdiğinizi, bir muradınız içinde fırsat kolladığınızı anlatıyor. Atın siyah olması, resmi işe girmeyi ya da resmi iş almayı, işi büyütmeyi simgeleyebilir. Rüyada duyulan seslere genellikle kulak asmak lazım çünkü doğruyu söylerler. Bir mesaj verilmek istenmiş ancak bunu sadece siz çözebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA