Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDİYİM ADAMA AYAKKABI ALICAKDIM'İN RÜYASI: RÜYADA AYAKKABI GÖRMEK

19.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevdiyim adama ayakkabı alıcakdım.
Merhaba. Benim sevdiyim birisi var.Ben sabah sahura kalkdım, sahurumu yapdım, sonra sabah namazımı kılıdm ve Allaha sevdiyim insanla evlenmem onun beni sevmesi için dua etdim.Hem de Allahdan sonumuzun nasıl olucağını bana rüyamda göstermesini istedim. Sonra uyudum.Rüyadam bir masa arkasında bir kaç erkek gördüm hiç birni tanımıyordum. Sonra bir dakikalık uyandım ve Allahım neden sevdiyimi bana göstermedin diye kendi kendime konuşdum,daha sonra uyudum rüyamda sevdiyim adama mesaj atıyorum ve yazıyorum ki,ayakkabı numaran kaç.o da hemen beni arıyor ve bana niçin bana ayakkabı almak istiyorusn diye soruyor? Bu rüynın anlamı nedir? Rica etsem yardımcı olursmunuz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevdiğiniz adamı düşünerek yattığınız için bu rüyayı görmüşşünüz. Belli ki size bir mesaj veren bir rüya değil bu gördüğünüz. Onunla evlenme isteğiniz ve sonunuzun ne olacağı konusunda kaygılarınız bu bilinçaltı rüyasını görmenize neden olmuş. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüyadır ve bu nedenle de bir yorumu yoktur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA