Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDİĞİNE KAVUŞAMAMAK'IN RÜYASI: RÜYADA TARTIŞMAK

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevdiğine kavuşamamak
Rüyamda otobüsteydim, kalabalıktı, iki kişi birisi kadın birisi kelleşmeye başlamış orta yaşlı bir erkek,bana bir şey söylüyorlar üzerlerine bağırarak gidiyorum ama bi ya lış anlaşılma var ama ona rağmen haklıyım aslında korkuyorlar o arada erkek arkadaşım bilgisayarda benim odamda iş yapıyor babam gelmeden eve gideceğini biliyorum ama yetişemiyorum arıyorum telefon numarası değişmiş ulaşamadım bayağı sonra onu gözünü koluyla kapatmış bir şekilde yatakta uyurken gördüm daha sonra erkek arkadaşım bahçeli bir evde küçük bir kız çocuğuyla oynuyordu, onu kameraya alıyordu ve efekt koyuyordu bilgisayarda savaş alanı efektleriuçaklar, bombalar . Çocuğun ön ayak bileğinde dövmeye benzer bir figür vardı. Ben dolardan izledim hep ama bir türlü erkek arkadaşınla iletişime geçemedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uğradığınız bir haksızlık karşısında hakkınızı aramaya çalışabilirsiniz. Erkek arkadaşınız coşkuyla karşılayacağı güzel bir haber alacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA