Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDASEVDA'NIN RÜYASI: RÜYADA ÇINGIRAKLI YILAN GÖRMEK

28.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevdasevda
Günaydınlar:- ilginç bir rüya gördüm geniş asfalt bir yolda arkadaşımla gidiyoruz ama ne gitmek sağdan soldan bana sarı kafalı çıngıraklı yılanlar atıyolar atlayarak üzerlerinden geçiyoruz ama anlatamam siyah kafalı olanda var böle sanki yolun sonu geliyoda oh be rahatlayacaz diyomk bi bakıyom yolun ortasında kare çizilmiş güya kaplumbağaların evi imiş anne kaplumbağa evinin içinde baba kaplumbağa yine aynı kare içinde çocukları bile var hatta anne kaplumbağa hamile bunları inanın görüyom hatta kaplumbağalar ayakda iki ayakları üzerinde yürüyorlarmış. Teşekkür ederim şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, yılan maddi sonuçları olan fırsatları temsil eder. Sizi ısırmadığı müddetçe para işaretidir. Arkadaşınızla birlikte güzel işler gerçekleştireceksiniz ve bunun sonucunda maddi anlamda rahata ereceksiniz. Kısmetiniz bir yerden değil birçok yerden gelecek. Kaplumbağa ise; değişik ortamlara gireceğinizi işaret ediyor. Bilgili, kültürlü ve olgun insanlarla tanışacaksınız. Bu değişik sosyal grup ilginizi çekecek, onları ve yaşamlarını merak edecek, inceleyeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA