Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDA58'İN RÜYASI: RÜYADA KAYIP ALYANS BULMAK

04.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda58
Cocugumun odasına girdim.Birkac tane eski dolaplar yan yana koyulmuş. Çocuğumun dolabi nerde bunlar ne diye eşime sordum. Oteki odaya götürdüm dedi. Bende kizdim,orasi daha boyanmadi bile. Niye benden habersiz iş yaptin diye ve de küstüm.kaynanamin öğütleri diye aklimdan gecti.o dolap nerde diye odaları gezdim.bir oda dolap dolu, bir oda berjer, her yer kalabalık.sinirlendim.evim değişmiş Eşim pesimden geldi, konuşmadım. Çocuğumun yikanmiş kıyafetlerini alip gideyim derken,kaynanamin esyalari arasinda benim kaybettigim alyansımı buldum.taktim ve ona söylemeden aldım alyansımı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile hayatınıza 3. kişilerin müdahalesi sizi aşırı rahatsız ediyor. Eşinizin ailesi ile sorun yaşıyor olmalısınız. Sizin kendinize göre bir düzeniniz var ve bu konuda aşırı hassassınız. Bu problemler evliliğinize zarar veriyor ama sonunda kayıp alyansı bulduğunuz için sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız. Biraz daha sabredin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA