Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVDA'NIN RÜYASI: RÜYADA DÜĞÜNÜN ERTELENMESİ

05.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda
Ben 11. Sınıfa geldiğimi ve artık evleneceğimi gördüm. Evleneceğim adamı çok yakından tanıyormuşum. Evde hazırlık yapıp düğün yerine gidiyoruz. Ben gelinliğimi giymişim. Çok mutluyum. Ardından bir arkadaşımbu arkadaşım dediğim bir dizideki bir kız dizide hafif gıcık bir rolü canlandırıyor gelinşiğimi giyip kaçıyor sonra nenim liseye gidiyor o kaçıyor ben kovalıyprum felan. Yanımda evleneceğim kişide var. Herşeye rağmen çok mutluyum ama. Sonra saat gece 11.30 oluyor ve saat geç olduğu için pazar günüymüş o gün düğünü perşembeye erteliyorlar. Ben üzülmüyorum eşimin elini tutuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, yaş kısmını yazmamışsınız. Kaç yaşındasınız? Kısa bir bilgi verirseniz rüyanızı yazmadan önce daha iyi yorumlayabilirim. Bu tarz rüyalar evlilik yaşına gelmiş olan kadınlar için genelde bilinçaltı rüyasıdır. Haberci bir rüya olmazlar. Evlilikle ilgili böyle bir korkunuz varsa rüyanıza yansımış olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA